Hakkımızda

istanbul gelişim kreş 2014 yılında kurulmuş olup fethiyede kreş, anaokulu, okul öncesi eğitim, bakımevi,günlük ve saatlik bakım hizmetleri sunmaktadır.

900 metrekare kapalı alan,350 metrekare bahçeye sahip 4 katlı bir binadır. Okul binamız kreş ve anaokulu yönetmeliğine uygun olarak özel olarak plan ve projelendirilmiştir.

238 metrekare kapalı sosyal aktivite salonu bulunmaktadır. Okulumuzda 4 tuvalet, bir yemekhane, 5 sınıf, iki idari ofis, 4 uyku odası, sağlık odası bulunur. Binamız çocuklarımızın sağlığı düşünülerek kalorifer ve klima tertibatıyla döşenmiştir.

Sevgiye dayalı bir eğitim sistemiyle var olmak, Yapacağımız tüm etkinliklerde çocukların ruh ve beden sağlığını düşünerek yol almak,etinliklerin bazılarında veli ile işbirliği içinde olmak,temizlik ve disiplinden ödün vermemek,yetiştirdiğimiz çocuklarıörnek birer vatandaş olarak yarına hazırlamak,ilk günkü duruşumuzu bozmadan sürekli yenilenmek.

Çalışan annelerin sıkıntılarına,kaygılarına son vermek ve arkadaşı olmayan çocukların arkadaşı olmak için 21 AĞUSTOS 2014 yılında hizmete girmiş bir kurum ÖZEL İSTANBUL GELİŞİM KREŞ VE GÜNDÜZ  BAKIMEVİ.

 

Meta Tag : anaokolu ve kreşler, özel kreş ve gündüz bakım evi, uygun fiyatlı kreş, fethiyede uygun fiyatlı kreş, fethiyede kreş fiyatları, fethiyede özel kreş hizmetleri, fethiyede çocuk bakım evleri, fethiyede çocuk gelişim evleri ,fethiyede anaokulu etkinlikleri, fethiyede ev ortamında kreş, fethiyede çocuk kreşi, fethiyede güvenilir kreş evleri, fethiyede en iyi kreş evleri, kaliteli kreş ve bakım evi, fethiyede 0-6 yaş grubu eğitimi, fethiyede okul öncesi eğitim, okul öncesi eğitim, fethiyede çocuk yuvaları, fethiyede 3-6 yaş grubu eğitimi, fethiyede güvenli çocuk yuvaları, haftasonu eğitim grupları, fethiyede hijyenik çocuk yuvaları, fethiyede en iyi anaokulu, fethiyede mental aritmatik, fethiyede servisli kreşler, fethiyede servisli anaokulları, fethiyede çocuk evi ve yuva